2o

From AutomationWiki
Jump to: navigation, search

Pixar’ın sevilen serisi Arabalar’ın Üç. devam halkası Arabalar 3’te yönetmen koltuğunda tekrar Brian Fee oturuyor. Şimşek McQueen’in çiçeği burnunda maceralarını göreceğimiz sinemada şirin arabayı kendisinden genç ve süratli arabalar tarafından bozguna uğratılmış olarak görüyoruz. Şimşek pistlere art dönmenin hayalini kurup kenara itildiğine içerlerken 1 anda #95’in işinin az önce bitmediğini kanıtlamaya kesin yargı veriyor. Hevesli delikanlı müsabaka teknisyeni Cruz Ramirez’in yardımına, kazanmak için bir plana, rahmetli Hudson Hornet’in vermiş olduğu ilhama ve birkaç beklenmedik numaraya ihtiyacı olan arabamız Piston Kupasının en yaşlı yarışında boy göstermeye hazırlanıyor. Not: 2 Adaylık. Müzik: Randy Newman Not: Altyazılı olan filme körpe Türkçe seslendirmeli da eklenerek güncellendi.

Gazeteciler, hikâyelerin ardındaki öyküleri bulma konusunda eğitimlidir. Hulk Hogan’ın seks sallama kasetini ve Las Vegas Journal-Review’ın satışını araştıran gazeteciler, eşi buna benzeyen görülmemiş bir şey buldu: medyayı susturmak için zenginliklerini gizlice kullanan milyarderler. Nobody Speak: Trials of the Free Press, Peter Thiel’in Gawker’a karşı yapılan davaya vermiş olduğu mali desteğin ve Sheldon Adelson’ın Nevada’nın en iri gazetesini kötülükçü bir şekilde satın almasının; gazeteciliğin geleceği, anayasanın ilk maddesi ve ultra zenginlerin gücü bakımındanda ne anlam taşıdığını araştırıyor.

Psikolojik olarak tedirgin 1 hanım olan Ingrid Thorburn kesintisiz olarak saplantılarıyla başa ayrılmak zorundadır. Çiçeği burnunda edindiği saplantısı ise Taylor Sloane’dur. Taylor bir toplumsal medya ünlüsüdür ve görünüşte mükemmel 1 hayatı var gibidir. Ancak Ingrid tam hayatını geride bırakıp Taylor’la yaren olmak için Batıya gittiğinde tavırları neşeliden kendini sorgulamaya gerçek keskin bir dönüş geçirecektir… Not: Bir Mükafat ve İki Adaylık. Müzik: Jonathan Sadoff, Nick Thorburn

Sam, ailesinin işlettiği 1 kat konutunda zorla çalıştırılan, gelişim bozukluğu da gösteren körpe 1 kızdır. Endişeli ve sıkıntılı hali yüzme hocasının da dikkatini çekmektedir. Sam zamanla, huzurevindeki 2 kart ile daha içten 1 telefon kurmaya başlar. Not: Bir Mükafat ve 7 Adaylık. Müzik: Ohad Benchetrit, Brendan Canning

Sorunları olan tazetoy ve gösterişli bir Amerikalı hatun, sırt çantasıyla gittiği Hong Kong’ta kendisini soymaya çalışmakta olan üç hırsızdan kurtulunca, bir Wudang şampiyonu olan Shu’nun dikkatini çeker. Delikanlı bayanı dünyanın en çok iri görünmez kadınlararası kavga sanatları turnuvasına sokmak üzere yetiştirmeye kesin yargı verir. Aylar süren kalabalık ve insafsız bir hazırlıktan daha sonra Jane, aralarında Shu’nun en yaşlı rakibi olan Shaolin ustası Wai’nin çırağı Ling’in de olduğu, dünyanın en çok ölümcül kadınlarının karşısına çıkmaya hazırdır.